Bli med på dugnad i Paviljongen på Elgsletta! – vi planter, maler, snekrer, rydder og legger nytt gress!
Når: 5. mai 2025, kl. 13:00 - 15:00
Arrangør: Grønland-Vaterlandsamarbeidet og LÉVA Urban Design
Type: sosialtnettverk
Hvor: Elgsletta
Det er snart tid for “Sommer på Elgsletta” igjen, hvor paviljongen åpnes og vi sørger for trygge øyne på stedet, gratis parkleker og -møbler samt billig is og kaffe.
Paviljongen på Elgsletta er et unikt initiativ midt på Grønland – en pilot for tryggere og mer inkluderende parker og byrom. Vi jobber for god sameksistens mellom sårbare brukere, naboer og besøkende på Elgsletta. Gjennom tilstedeværelse og samarbeid skaper vi en trygg og åpen møteplass.
På dugnaden 5. mai gjør vi paviljongen klar for sesongen. Ta en kaffe, slå av en prat, foreslå en sommeraktivitet, plant en blomst – eller bare kom innom for å se hva vi driver med.
Vi håper å se deg!
Meld deg på vårt nyhetsbrev
for å motta nyheter om Oslo Urban Week