Program 2024

Tidene i programmet er fra dørene åpner til arrangementet slutter. For detaljert program per sesjon: trykk inn på arrangementet og les gjennom programbeskrivelsen.

Vis program som:

Filtrer programmet:

Tirsdag

24. september

08:30 - 10:30

Arrangør:
OMA

Sted:
Telegrafen - Hallen

faglig

Krever påmelding i webapp

08:30 - 11:00

Arrangør:
Mad

Sted:
På internett

Førstemann til mølla

10:30 - 12:00

Arrangør:
DLA Piper

Sted:
TBA

faglig

Krever påmelding i webapp

10:30 - 12:00

Arrangør:
Nordic Office of Architecture

Sted:
Telegrafen - Hallen

faglig

Krever påmelding i webapp

12:00 - 14:30

Arrangør:
Storebrand og Rambøll

Sted:
Grev Wedelsplass 9

faglig

Krever påmelding i webapp

13:00 - 14:00

Arrangør:
LPO arkitekter

Sted:
TBA

faglig

Førstemann til mølla

13:30 - 15:30

Arrangør:
Eiendomsyrker og Senter for eiendomsfag

Sted:
Senter for Eiendomsfag

faglig

Krever påmelding i webapp

14:00 - 16:00

Arrangør:
Storm Samfunn og Powerhouse Company

Sted:
TBA

fagligsosialt

Invite only

14:00 - 15:00

Arrangør:
Mad

Sted:
Grensen 9B

faglig

Førstemann til mølla

14:30 - 15:30

Arrangør:
Advokatfirmaet Wiersholm

Sted:
Pressens hus - Ytring

faglig

Krever påmelding i webapp

15:00 - 17:00

Arrangør:
Halogen

Sted:
Nedre Slottsgate 15

faglignettverk

Krever påmelding i webapp

15:00 - 16:30

Arrangør:
Gjelsten Bolig og A-lab

Sted:
TBA

faglig

Krever påmelding i webapp

16:00 - 18:00

Arrangør:
Storebrand og 4service

Sted:
Haandtryk

sosialt

Førstemann til mølla

16:15 - 17:45

Arrangør:
Aspelin Ramm

Sted:
Pressens hus - Ytring

faglig

Krever påmelding i webapp

18:00 - 19:00

Arrangør:
OMA

Sted:
TBA

fagligsosialt

Krever påmelding i webapp

19:30 - 21:00

Arrangør:
OMA

Sted:
TBA

sosialt

Krever påmelding i webapp

21:30 - 22:30

Arrangør:
OMA

Sted:
TBA

sosialt

Krever påmelding i webapp

Onsdag

25. september

08:00 - 10:30

Arrangør:
Veidekke

Sted:
Salt - Langhuset

faglignettverk

Krever påmelding i webapp

08:30 - 11:00

Arrangør:
Mad

Sted:
På internett

Førstemann til mølla

10:00 - 13:00

Arrangør:
Linstow

Sted:
Pressens hus - Ytring

faglig

Krever påmelding i webapp

10:15 - 11:15

Arrangør:
Asplan Viak

Sted:
Kongens gate 1

faglig

Krever påmelding i webapp

10:30 - 12:30

Arrangør:
Thommessen og Promenaden Management

Sted:
TAKET - Steen og Strøm

faglig

Krever påmelding i webapp

12:00 - 13:15

Arrangør:
Norconsult

Sted:
Telegrafen - Hallen

faglig

Krever påmelding i webapp

12:00 - 13:30

Arrangør:
A-lab

Sted:
Kristiania - Campus Kvadraturen

faglig

Krever påmelding i webapp

13:00 - 14:00

Arrangør:
LPO arkitekter

Sted:
TBA

faglig

Førstemann til mølla

13:00 - 14:00

Arrangør:
Mad og Anthon Eiendom

Sted:
Øvre Vollgate 11

faglig

Førstemann til mølla

13:30 - 15:00

Arrangør:
Asplan Viak

Sted:
Kongens gate 1

faglig

Krever påmelding i webapp

13:30 - 14:30

Arrangør:
Norconsult

Sted:
Telegrafen - Hallen

faglig

Krever påmelding i webapp

14:00 - 16:00

Arrangør:
SLA

Sted:
TBA

fagligsosialtnettverk

Krever påmelding i webapp

15:00 - 17:00

Arrangør:
Selvaag Eiendom

Sted:
Dronningens gate 13

fagligsosialt

Krever påmelding i webapp

15:00 - 16:30

Arrangør:
Gjelsten Bolig og Advokatkontoret Haavind

Sted:
TBA

faglig

Krever påmelding i webapp

15:30 - 17:00

Arrangør:
Hille Melbye Arkitekter

Sted:
Faksen Bar

faglig

Krever påmelding i webapp

16:00 - 18:00

Arrangør:
Storebrand og 4service

Sted:
Haandtryk

sosialt

Førstemann til mølla

16:00 - 19:00

Arrangør:
Rodeo arkitekter og Byens Tak

Sted:
TBA

faglig

Krever påmelding i webapp

19:00 - 23:00

Arrangør:
OMA

Sted:
Sentralen

sosialtnettverk

Invite only

Torsdag

26. september

08:00 - 09:30

Arrangør:
FRAM Eiendom, Estate Media og 4Service

Sted:
Rådhusgata 5

faglig

Førstemann til mølla

08:00 - 10:00

Arrangør:
Sweco og Aspelin Ramm

Sted:
Pressens hus - Ytring

faglig

Krever påmelding i webapp

08:30 - 11:00

Arrangør:
Mad

Sted:
På internett

Førstemann til mølla

09:30 - 16:30

Arrangør:
Eiendomsyrker og Senter for Eiendomsfag

Sted:
Senter for Eiendomsfag

faglignettverk

Krever påmelding i webapp

10:00 - 12:00

Arrangør:
Anthon Eiendom

Sted:
Øvre Vollgate 13

faglig

Krever påmelding i webapp

11:30 - 13:30

Arrangør:
Malling

Sted:
Cinemateket

faglig

Invite only

12:00 - 14:30

Arrangør:
Add Arkitekter

Sted:
Grensen 3

faglig

Krever påmelding i webapp

12:15 - 14:00

Arrangør:
Mustad Eiendom

Sted:
Pressens hus - Ytring

faglig

Førstemann til mølla

13:00 - 14:00

Arrangør:
LPO arkitekter

Sted:
TBA

faglig

Førstemann til mølla

14:00 - 16:00

Arrangør:
LINK Arkitektur

Sted:
Kirkegata 4

faglignettverk

Krever påmelding i webapp

14:30 - 16:00

Arrangør:
IARK

Sted:
Cinemateket

faglig

Krever påmelding i webapp

14:30 - 16:30

Arrangør:
Bane NOR Eiendom

Sted:
Oslo S - Østbanehallen

faglig

Krever påmelding i webapp

16:00 - 18:00

Arrangør:
Storebrand og 4service

Sted:
Haandtryk

sosialt

Førstemann til mølla

17:00 - 18:00

Arrangør:
OMA

Sted:
Salt

faglig

Krever påmelding i webapp

Meld deg på vårt nyhetsbrev
for å motta nyheter om Oslo Urban Week